• +90 555 817 66 97

Yunan Adalarına Hızlı ve Güvenilir Feribot Bileti Alın

ARA - SEÇ - SATIN AL

Feribot Bileti Bul sizlere feribot seferlerini arama yapıp size uyan en uygun feribot biletini bulmanızı sağlıyoruz. Artık feribot bileti almak için başka bir yere gitmenize gerek yok. İstediğiniz tarihteki feribot seferini arayın, feribot biletinizi en uygun fiyata satın alın.

ARA
SEÇ
SATIN AL

Samos Adası

SAMOS Vathy
Adanın ana şehri olan Vathy'nin küçük hediyelik eşya dükkanlarında dolaşıp, sahil boyunca sıralanmış cafe ve restaurantlarında çeşitli lokal meze ve deniz ürünlerinin tadını adaya özel şarap ve ouzo ile çıkarabilirsiniz.
Görmeden Gelmeyin
Şarap Müzesi, Arkeoloji Müzesi, Kokkari, Kokkari'deki Agios Nikolaos Kilisesi, Hükümet Konağı, Gagou Plajı, St.Nicholas Kilisesi, Phythagorion, Kerveli, Posidonio, Lemonakaia Plajı, Psiliamos Plajı, Klima Plajı, Tsamadou Plajı(Çıplaklar Plajı), Vathy'deki Ai-Giannakis Kilisesi, Vourliotes Köyü, Panagia Vrontiani Manastırı, Bülbül Vadisi, Manolates Köyü.
Denemeden Gelmeyin
Deniz Ürünleri, Ouzo, Samos Şarabı, Frappe, Yunan Mezeleri, Ballı Yoğurt

PHYTAGORION
Phytagorion Vathy'den 14 km uzaklıktaki şirin bir kıyı kasabası olup ismini burada doğan antik çağın ünlü matematikçisi Pisagor2dan alır. Phytagorion plajlarında hoşça vakit geçirirken öğle yemeğinizi denizin kıyısında yan yana sıralanmış, begonvil çiçekleriyle bezenmiş restaurantlarında, çeşitli meze ve deniz ürünlerinin tadını adaya özel şarap ve ouzo ile çıkarabilir, küçük dar sokaklarında gezerken çeşitli hediyelik eşya dükkanlarında alışveriş yapabilirsiniz.
Görmeden Gelmeyin
Efpalion Tüneli, Arkeloji Müzesi, Mitilini Paleontoloji Müzesi, Hera Tapınağı, Roma Hamamları, Panagia Spiliani Manastırı, Pisagor Anıtı, Pythagorion Duvarları, Antik Tiyatro, Lykourgos Logothetis Kulesi, Metamorfosis Kilisesi, Polykrates Kalesi, Megali Panagia Manastırı, Potakaki Plajı, Sarakinis Kulesi, Timios Stavros Manastırı.
Denemeden Gelmeyin
Deniz Ürünleri, Ouzo, Samos Şarabı, Frappe